ČR a svět Všehochuť

Prokletý hotel, nebo čisté náhody?

Ve zkratce

Hotel Cecil, ze kterého jde mráz po zádech, je přezdíván jako smrtelný hotel. Za necelých sto let od jeho otevření v něm zemřelo 16 lidí. Je to náhoda, nebo mají případy spojitosti?

Foto: Pixabay.com

Hotel Cecil se nachází v Los Angeles a poprvé byl otevřen v roce 1927 pro obchodníky a elity. Za jeho fungování se zde stalo kolem čtrnácti sebevražd, pěti vražd, a dokonce ubytovával některé z nejhorších sériových vrahů na světě.

Za zmínění určitě stojí záhadná smrt herečky Elizabeth Shortové z roku 1947. Naposledy byla viděna v baru hotelu Cecil těsně před její smrtí. Policie obvinila nejméně 150 lidí, avšak nikdy se nezjistilo, kdo zavraždil mladou herečku.

Jistě nejznámější případ hotelu Cecil je ale určitě záhada Elisy Lam. Tělo mladé studentky z Kanady bylo nalezeno 19. února 2013 ve vodní nádrži. Dodnes není známo, jak jej tam vrah mohl dostat, nemluvně o všech alarmech, které na střeše hotelu jsou. Poslední kamerové záznamy před záhadnou událostí jsou ve výtahu, kde můžeme vidět, že se Elisa chová poněkud divně, někteří lidé dokonce říkají, že ji v hotelu Cecil posedl démon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *