Dorota Adamová Klára Zažímalová Škola

Zkusily jsme si moderování besedy s Marthou Issovou

Ve škole pravidelně probíhají online besedy se zajímavými osobnostmi. Jednou z nich byla beseda s Marthou Issovou. A dvě z našich redaktorek měly tu čest ji moderovat. Jaké jsou jejich dojmy z nové zkušenosti?

Martha Issová byla velmi milá a dobře se s ní povídalo. (foto: aktualne.cz)

23. března 2021 se uskutečnila online beseda s divadelní i filmovou herečkou a aktivní občankou Marthou Issovou. Tuto herečku můžete znát z filmů, hrála například ve snímcích Sedmero krkavců nebo Dukla 61 či v seriálu Dobrá čtvrť. Dále také z Dejvického divadla, kde už řadu let účinkuje.

Důležitá byla příprava

Jelikož jsme besedu uváděly, musely jsme se připravit. Společně jsme se snažily vymyslet nějaké otázky. Chtěly jsme, aby byly co nejzajímavější a nejrozmanitější. Obě jsme byly před začátkem besedy dost nervózní, protože ani jedna z nás nic podobného dříve nedělala.

S Marthou Issovou se dobře spolupracovalo

Nakonec se vše vydařilo. Paní Martha Issová byla velmi milá a dobře se s ní povídalo. Zeptaly jsme se na všechny otázky, na které jsme chtěly, a prostor na dotazy měli i ostatní účastnící besedy.

Dokonce jsme se ani neztrapnily, čehož jsme se bály nejvíce. A i když byla beseda delší, myslíme, že byla zajímavá. Výhodou bylo, že jsme neviděly všechny diváky. To určitě snížilo naši nervozitu. Rozhodně nelitujeme, že jsme do toho šly a využily téhle jedinečné příležitosti.