Šárka Smetanová

Jak na trendy Vánoce?

Ve zkratce

Jelikož už jsou Vánoce doslova za rohem, všichni pomalu vybalují ozdoby z minulých let a zdobí své domovy. Vystačíme si ale se „starými“ ozdobami? Co bude hitem letošních Vánoc?

fofo: Pixabay.com

Červená, zelená, zlatá. „Barvy Vánoc“, které můžeme každoročně vídat v mnoha domácnostech. To ale ještě neznamená, že jsou trendy. „Barvy Vánoc“ jsou totiž určovány každým rokem – a každým rokem se mění.

Letos převažuje fialová. Od barevných ubrousků přes vonné svíčky až po balicí papír.

Chcete jít s dobou, ale zároveň nemáte v plánu investovat peníze do nových ozdob? I díky covidové situaci se už v loňských letech stala hitem domácí výroba vánočních ozdob. Nápady můžete najít na internetu nebo si je vymyslet podle sebe. Váš stromeček se poté může pyšnit nejen krásnými domácími výrobky, ale i hrdostí. A ještě budete moderní.

Dalším hitem posledních let jsou trpaslíci, které lze koupit nejen v pestrobarevných kombinacích. K dekoraci domácnosti se mohou hodit.

Stále ještě necítíte dost vánoční atmosféry? V tom případě je možné si koupit oblečení s vánoční tematikou. Vybírat můžete z decentních kousků i z pestrobarevných, třeba i blikajících, svetrů.

A co vy, čtenáři Zpravodaje? Orientujete se ve vánočních trendech? Nebo dáváte přednost tradičním výzdobám? A vlastníte ve svém šatníku nějaké vánoční kousky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *